runbott

Nerūdijančio plieno gertuvės su keramine danga

Kovojam su globaliniu atšilimu

Kaip ir jūs, mes labai rimtai žiūrime į aplinkos apsaugą. Naudodami daugkartinius butelius sumažiname plastikinių indų, darančių tiek daug žalos mūsų planetai, skaičių.

Laikas pakeisti įpročius ir pagerinti pasaulį

RUNBOTT yra daugkartinio naudojimo gertuvė, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, gėrimai valandų valandas bus idealios temperatūros, neįgaus blogo skonio ar kvapo. Ją lengva valyti, be to – neteršiama gamta.
Ačiū, kad dalyvaujate RUNBOTT gertuvių revoliucijoje.

Kartu kovokime su visuotiniu atšilimu

Sumažinkime kenksmingų aplinkai plastikų naudojimą ir kasdien naudokime daugiau daugkartinių produktų.

Užtikrintas ilgaamžiškumas

Nepalaužiamas, tvirtas, visada kai jo prireikia

Neliekantis metalo skonis

Unikali vidinė
keraminė danga

Atsisakykite plastiko

Planetos tausojimas po vieną buteliuką

Palaiko temperatūrą

Išlaiko iki 24 val. šaltą
ir iki 12 val. karštą gėrimą

runbott soft

Naujas Runbott Soft sukurtas su nauja minkšta tekstūra, kuri daro juos nepaprastai malonius liesti. Dviguba keraminė danga ir užsukamas dangtelis, kuris išlaiko gėrimus šaltus 24 valandas ir karštus 12.

runbott café

Klasika niekada nemiršta. SPORT Gertuvė su dviguba keramine danga ir srieginiu kamščiu, 24 valandas išlaiko gėrimus šaltus, 7 – karštus, galite pasiimti visur kur norite. Iš 16 skirtingų spalvų išsirinkite savo.

runbott rolling stone

Nenaudėliška gertuvių asortimento versija. ROLLING STONE Su dviguba keramine danga ir tomis pačiomis charakteristikomis, kaip RUNBOT SPORT, tačiau urbanistiškesnio stiliaus, dėka keturių spalvų, metalinės apdailos ir užsukamo nerūdijančio plieno kamščio.