runbott parduotuvė

runbott sport mini

Naujas RUNBOTT SPORT 350 ml su sportiniu dangteliu. Mažiesiems skirtas RUNBOTT, idealiai tinka pasiimti į parką, kalnus ar paplūdimį. Su keičiamu silikoniniu kandikliu ir ergonomiška šonine rankena, kad būtų lengvai nešiojamas. Dėl dvigubos keraminės dangos gėrimai išlieka šalti 24 valandas, o karšti - 7 valandas.

runbott soft

Naujas RUNBOTT SOFT​ sukurtas su nauja minkšta tekstūra, kuri daro juos nepaprastai malonius liesti. Dviguba keraminė danga ir užsukamas dangtelis, kuris išlaiko gėrimus šaltus 24 valandas ir karštus 12.

runbott café

Naujasis RUNBOTT CAFÉ pagamintas iš nerūdijančiojo plieno, dvigubomis sienelėmis ir padengtas Greblon CK1 technine keramine danga. Dviguba sienelė su vakuumine kamera padidina šilumos izoliaciją, sulėtindama temperatūros pokyčius viduje. Jūsų kava ilgiau išlaikys savo temperatūrą!

runbott rolling stone

Nenaudėliška gertuvių asortimento versija. ROLLING STONE Su dviguba keramine danga ir tomis pačiomis charakteristikomis, kaip RUNBOT SPORT, tačiau urbanistiškesnio stiliaus, dėka keturių spalvų, metalinės apdailos ir užsukamo nerūdijančio plieno kamščio.

runbott lunch

Runbott Lunch terminis maisto indas su dvigubos izoliacijos sienelėmis. Jis leidžia maistą išlaikyti šaltą 8 valandas, o karštą - 6 valandas. Pagaminta iš 304 nerūdijančio plieno. Vidinis dubuo pagamintas iš polipropileno, be BPA. Milteliniu būdu dengta išorė. Lazeriu išgraviruotas logotipas.