Prekių pristatymas

Prekės siunčiamos per įvairias kurjerių tarnybas ir valstybinio pašto skyrius. Visos prekės po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą pristatomos per 1-10 darbo dienų (priklauso nuo kurjerio ir gavėjo šalies).

Pristatymo kainą matysite pasirinkę kurjerį ir pristatymo adresą.

Jei užsakymas pateikiamas ir apmokamas iki 12.00 valandos, prekės išsiunčiamos tą pačią darbo dieną, jei vėliau – užsakytos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną.

Jeigu pasirenkate mokėti kurjeriui ar paštomate, prekės išsiunčiamos iš karto, gavus užsakymą. Šis mokėjimo būdas galimas ne visose šalyse.

Jei pasirinkote už prekes mokėti atsiimant siuntą iš kurjerio (grynais ar banko kortele) arba paštomato (tik kortele) – taikomas pinigų adminstravimo mokestis, kuris bus pridėtas prie pristatymo kainos.

Gavę siuntą patikrinkite ar siunta nepažeista. Jei ji sugadinta, prašome pranešti kurjeriui ir nedelsiant susisiekti su mumis. Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio dokumentus be jokių pastabų, laikysime, kad patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Iškilus klausimams, kreipkitės el.paštu: uzsakymai@drema.lt (bet kuriuo paros metu, atsakymą gausite kaip įmanoma greičiau) arba skambinkite telefonu: +370 655 05109, +371 22 814963 (I-V 11:00-17:00).

Pristatymas Lietuvoje

Siuntas Lietuvoje pristatome per kurjerių tarnybas, autobusų siuntomis, bei į paštomatus. Pristatymo kainą matysite pasirinkę kurjerį ir pristatymo adresą.

Prekes pristatant į Kuršių Neriją papildomas mokestis netaikomas, tačiau siuntos siunčiamos tik į Omniva paštomatą arba autobusu.

Prekes nemokamai atsiimti galima atvykus į UAB „Drema“ buveinę, adresu: Kaunas, Savanorių pr. 175, antras aukštas

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas nuo 15 iki 60 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.: +370 655 05109, +371 22 814963,

elektroniniu paštu.: info@drema.lt

atvykus: UAB “Drema” biurą, adresas: Kaunas, Savanorių pr. 175, antras aukštas

UAB “Drema” įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą, jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.

 

P. Višinskio

Adresas

P. Višinksio g. 102

Kaunas

Tel. nr.

El. paštas

Darbo laikas

I-V: 9:00 - 17:00